• /
  • /

KALETEKS İPLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Üç nesildir tekstil sektöründe yer alan Kaleteks, aynı zamanda Türk Tekstil tarihininin de mikro bir yansımasını içerir. Üretimde amacımız; her zaman kalite bilincini öncelikle çalışanlarımıza anlatmak ve sonrasında kaliteyi müşterilerimize sunmak olmuştur..

AMACIMIZ
Ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra, istihdam konusunda pozitif yaklaşım, müşteri memnuniyeti ve Tekstil sektöründe özgün bir yaklaşımla birlikte farkındalık yaratmak amacı ile kurulmuştur.
SORUMLULUĞUMUZ
Sosyal sorumluk anlayışını her zaman ticari kaygılardan önde tutmak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevreye ve tüm sosyal kesimlere yönelik olarak sürdürülebilir sorumluluk anlayışını sağlamak ve devam ettirmektir.
PROSES YÖNETİMİ
Üretim anlayışımız bir işi ilk kez yaparken bile doğru yapmaya odaklı, ticari beklentilerini tam zamanında, doğru şekilde ve ekonomik fiyatlarla yapmaya dayalı, üretimde insan odaklı olan bir yaklaşıma dayanmaktadır.

KALETEKS AİLESİ

Tecrübe ve kalitesindeki birikimine teknolojiyi de katarak büyüyen marka

HAKKIMIZDA
Üç nesildir tekstil sektöründe yer alan Kaleteks, aynı zamanda Türk Tekstil tarihininin de mikro bir yansımasını içerir. Üretim de amacımız; her zaman kalite bilincini öncelikle çalışanlarımıza anlatmak ve sonrasında kaliteyi müşterilerimize sunmak olmuştur
MİSYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası standartlara uygun; hijyenik ve en iyi kalitede, müşteriyi mutlu kılan, daima istenen ve aranan, düşük maliyetle ve yüksek etkinlikle ürünler üretip, yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanarak varoluşumuzu, bilinirliğimizi ve devamlılığımızı pekiştirmek, farklı yeniyi yaratmak.
VİZYONUMUZ
Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.