• TECRÜBE ASIRLIK
    TEKNOLOJİ EN YENİSİ!

    Kaleteks'te

    Asırlık Tecrübemizi, En Yeni Teknoloji İle Birleştirerek Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

  • MÜKEMMELLİĞİNDE
    SÜREKLİLİK SAKLI

NEDEN
Kaleteks ?

Üç nesildir tekstil sektöründeyiz. Gücünü bu deneyim ve dinamizmden alan çalışanlarımız da en kaliteli ürünü ortaya koymaktan gurur duyuyor.
Kuruluşumuz; Ülke ekonomisine katkı, İstihdam konusunda pozitif yaklaşım ve Tekstil sektöründe bir farkındalık yaratmak amacı ile kurulmuştur.
Kaleteks için öncelik, her zaman kantitatif sorumluluklarının bilincinde olmak, sosyal sorumluk anlayışını her zaman ticari kaygılardan önde tutmak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevreye ve tüm sosyal kesimlere yönelik olarak sürdürülebilir sorumluluk anlayışını sağlamak ve devam ettirmektir.
Kaleteks'te üretim anlayışımız bir işi ilk kez yaparken bile doğru yapmaya odaklı, ticari beklentilerini tam zamanında, doğru şekilde ve ekonomik fiyatlarla yapmaya dayalı, üretimde insan odaklı olan bir yaklaşıma dayanmaktadır.

İLKELERİMİZ

KALİTE

Üstün nitelikli ürün ortaya koymak için varız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çeşitlilik ve üretkenliğin devamlılığını sağlıyoruz.

DEĞİŞİM

Basmakalıp değil, yenilikçi üretim için çalışıyoruz.

DUYARLILIK

Çalışan personelimiz ve müşterilerimizi daha iyi anlama adına empati kuruyoruz.

AR-GE

Sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalar kendimizi her gün biraz daha geliştirmemize yardımcı oluyor.

ESNEKLİK

Değişen durumlar karşısında esnek üretim yeteneğimiz sayesinde verimin ve kalitenin artmasını sağlıyoruz.

KALİTEDE Kaleteks

Şirket olarak kalite denince akıllara ilk gelen firma olmak elbette kolay değil.

Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan firmamız, bu doğrultuda ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyüm önem vermektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.

Kaleteks, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini de kanıtlamış bir tekstil kutu imalatı firmasıdır.

Kaleteks DOĞA DOSTU

Üretim esnasında çevreye ve insan sağlığına değer veriyoruz.

İnsan sağlığına ve güvenliğine önem vermeyen üretim tesislerinin, üretim biçimlerinin de sürdürülebilir bir doğayı desteklemesi mümkün değil.

Bu bağlamda firmamız insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen, günümüzde “eko-verimlilik” olarak da adlandırılan, ekonomik ve ekolojik verimliliği bünyesinde birleştiren bir üretim prosesi izlemektedir.

Kaleteks GÜNCEL