• /
  • /

Doğa Dostu Kaleteks'e Hoşgeldiniz

İnsan sağlığına ve güvenliğine önem vermeyen üretim tesislerinin, üretim biçimlerinin de sürdürülebilir bir doğayı desteklemesi mümkün değil. Bu bağlamda firmamız insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen, günümüzde “eko-verimlilik” olarak da adlandırılan, ekonomik ve ekolojik verimliliği bünyesinde birleştiren bir üretim prosesi izlemektedir.

FANTAZİ İPLİK NEDİR?
Bu kategori tek veya birden fazla ipliğin birleşiminden elde edilmiş, değişik ham veya renkli hammaddelerden ve/veya ipliklerden büküm, puntolama veya başka üretim yöntemleri ile genel özelliklerine başka özellikler de kazandırılmış olan, hammaddesi ne olursa olsun tüm iplikleri kapsamaktadır.
FANTAZİ İPLİK ÜRETİMİ
KALETEKS olarak teknoloji ve kaliteden ödün vermeden çağın ve sektörün gerektirdiği üretim kalitesinin üzerinde ekstra olarak arge çalışmalarının kazandırdığı bilgi ve birikim ile fantazi ipliğe tekrar kalite kazandırarak sizlere sunuyoruz
MAKİNELER
Düşük enerji tüketimi ile maksimum verim elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda basit tasarımı ve kolay kullanım özellikleriyle hem enerji maliyetlerinin düşürülmesinde hem de işçilik maliyetlerinin azaltılması sayesinde işletmelere avantajlar sunmaktadır.
FANTAZİ İPLİK
Ürünler / Örnek 1
FANTAZİ İPLİK
Ürünler / Örnek 2
FANTAZİ İPLİK
Ürünler / Örnek 3
FANTAZİ İPLİK
Ürünler / Örnek 4
FANTAZİİPLİK
Ürünler / Örnek 5
FANTAZİ İPLİK
Ürünler / Örnek 6