• /
  • /

Doğa Dostu Kaleteks'e Hoşgeldiniz

İnsan sağlığına ve güvenliğine önem vermeyen üretim tesislerinin, üretim biçimlerinin de sürdürülebilir bir doğayı desteklemesi mümkün değil. Bu bağlamda firmamız insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen, günümüzde “eko-verimlilik” olarak da adlandırılan, ekonomik ve ekolojik verimliliği bünyesinde birleştiren bir üretim prosesi izlemektedir.

AKRİLİK İPLİK NEDİR?
Yapay elyaflar arasında yüne en çok benzeyenidir. ISO (Uluslararası Standart ganizasyonu) ve BISFA (Uluslararası Sentetik Elyaf Standardizasyon Bürosu) tanımlarına göre kimyasal yapısında en az % 85 oranında akrilonitril içeren elyaflar akrilik elyaf olarak adlandırılırlar.
AKRİLİK İPLİK ÜRETİMİ
KALETEKS olarak teknoloji ve kaliteden ödün vermeden çağın ve sektörün gerektirdiği kalitenin üzerinde ekstra olarak arge çalışmalarının kazandırdığı bilgi ve birikim ile akrilik iplik üretimimize aralıksız devam ediyoruz.
MAKİNELER
Düşük enerji tüketimi ile maksimum verim elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda basit tasarımı ve kolay kullanım özellikleriyle hem enerji maliyetlerinin düşürülmesinde hem de işçilik maliyetlerinin azaltılması sayesinde işletmelere avantajlar sunmaktadır.
AKRİLİK İPLİK
Ürünler / Örnek 1
AKRİLİK İPLİK
Ürünler / Örnek 2
MAKİNELER
Ürünler / Örnek 3
AKRİLİK İPLİK
Ürünler / Örnek 4
MAKİNELER
Ürünler / Örnek 5
AKRİLİK İPLİK
Ürünler / Örnek 6
AKRİLİK İPLİK
Ürünler / Örnek 7