• /
  • /

Doğa Dostu Kaleteks'e Hoşgeldiniz

İnsan sağlığına ve güvenliğine önem vermeyen üretim tesislerinin, üretim biçimlerinin de sürdürülebilir bir doğayı desteklemesi mümkün değil. Bu bağlamda firmamız insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen, günümüzde “eko-verimlilik” olarak da adlandırılan, ekonomik ve ekolojik verimliliği bünyesinde birleştiren bir üretim prosesi izlemektedir.

REJENERE AKRİLİK İPLİK NEDİR?
Regenere ya da diğer bir ifade ile geri kazanılmış elyaflardan iplik imalatı, kısaca, tekstil ve konfeksiyon artıklarının toplanıp,, parçalanarak tekrar elyaf haline getirilip, elde edilen bu elyafların ise yeniden iplik haline getirilip ekonomiye kazandırılmasıdır.
REJENERE AKRİLİK İPLİK ÜRETİMİ
KALETEKS olarak teknoloji ve kaliteden ödün vermeden çağın ve sektörün gerektirdiği üretim kalitesinin üzerinde ekstra olarak arge çalışmalarının kazandırdığı bilgi ve birikim ile rejenere ipliğe tekrar kalite kazandırarak sizlere sunuyoruz
OPEN END İPLİK ÜRETİMİ
Eğirme sistemine göre üretilen ipliklerdir. En çok kullanılan yöntemi rotor iplikçiliğidir. Pamuk ve pamuk tipi elyaflar kullanılabilir. Rotorun içine düşen elyafların merkez kaç kuvvetinin etkisiyle eğrilmesi sistemine dayanır.
Hepsi
Rejenere İplik
Open End İplik
Makineler
REJENERE İPLİK
Ürünler / Örnek 1
REJENERE İPLİK
Ürünler / Örnek 2
REJENERE İPLİK
Ürünler / Örnek 3
OPEN END İPLİK
Ürünler / Örnek 4
OPEN END İPLİK
Ürünler / Örnek 5
MAKİNELER
Ürünler / Örnek 6
OPEN END İPLİK
Ürünler / Örnek 7
MAKİNELER
Ürünler / Örnek 8