• /
  • /

Doğa Dostu Kaleteks'e Hoşgeldiniz

İnsan sağlığına ve güvenliğine önem vermeyen üretim tesislerinin, üretim biçimlerinin de sürdürülebilir bir doğayı desteklemesi mümkün değil. Bu bağlamda firmamız insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen, günümüzde “eko-verimlilik” olarak da adlandırılan, ekonomik ve ekolojik verimliliği bünyesinde birleştiren bir üretim prosesi izlemektedir.

EL ÖRGÜ İPLİĞİ NEDİR?
Gevşek, kaba ve tüylü bir yapı oluştururlar. Bir miktar yabancı madde içerdiklerinden daha mat ve daha az temiz görünürler. Kord, havlu, spor giysi kumaşları, döşemelik kumaşlar, ev tekstilleri, gibi kumaşların dokunulmasında kullanılmaktadırlar.
EL ÖRGÜ İPLİK ÜRETİMİ
KALETEKS olarak teknoloji ve kaliteden ödün vermeden çağın ve sektörün gerektirdiği üretim kalitesinin üzerinde ekstra olarak arge çalışmalarının kazandırdığı bilgi ve birikim ile el örgü iplikte kaliteyi sizlere sunuyoruz
MAKİNELER
Düşük enerji tüketimi ile maksimum verim elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda basit tasarımı ve kolay kullanım özellikleriyle hem enerji maliyetlerinin düşürülmesinde hem de işçilik maliyetlerinin azaltılması sayesinde işletmelere avantajlar sunmaktadır.
EL ÖRGÜ İPLİK
Ürünler / Örnek 1
EL ÖRGÜ İPLİK
Ürünler / Örnek 2
EL ÖRGÜ İPLİK
Ürünler / Örnek 3
EL ÖRGÜ İPLİK
Ürünler / Örnek 4