KALETEKS YAPI VE İNŞAAT

Sektörde birçok seçkin proje de dahil olmak üzere bir çok işi tamamlayarak teslim eden dinamik ve profesyonel bir ekiple kurulan firmamız talip olduğu işleri oluşturabilecek işi yürütebilecek ve tamamlayıp teslim edebilecek güce ve kapasiteye sahiptir.

AMACIMIZ
Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümek. Projelerinize değer katmak. Ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra, istihdam konusunda pozitif yaklaşım, müşteri memnuniyeti ve İnşaat sektöründe özgün bir yaklaşımla birlikte farkındalık yaratmak amacı ile kurulmuştur.
PROFİLİMİZ
Deneyimli genç teknik kadro ve tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Gençliğin verdiği enerjiyi kullanıyor ve yılların tecrübesiyle harmanlıyoruz. Yapı sektöründe sizler için en iyi hizmeti veriyor. Çalıştığımız kişi ve kurumların kısa süreli değil uzun soluklu çözüm ortağı oluyoruz.
PROSES YÖNETİMİ
Sektörde farklı ve kalıcı bir iz bırakmak için yola çıkarken; anlayışımız bir işi ilk kez yaparken bile doğru yapmaya odaklı, ticari beklentilerini tam zamanında, doğru şekilde ve ekonomik fiyatlarla yapmaya dayalı, üretimde insan odaklı olan bir yaklaşıma dayanmaktadır.

KALETEKS AİLESİ

Tecrübe ve kalitesindeki birikimine teknolojiyi de katarak büyüyen marka

İ. KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Şirketimiz, iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.
MİSYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası standartlara uygun; hijyenik ve en iyi kalitede, müşteriyi mutlu kılan, daima istenen ve aranan, düşük maliyetle ve yüksek etkinlikle ürünler üretip, yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanarak varoluşumuzu, bilinirliğimizi ve devamlılığımızı pekiştirmek, farklı yeniyi yaratmak.
VİZYONUMUZ
Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.